Aktualności | Polityka prywatności

O firmie

Firma jest firmą remontowo – budowlaną.
Jesteśmy kilku pokoleniowym zespołem fachowców, który powstał na bazie firmy rodzinnej. Wszyscy pracownicy, niezależnie od wieku i doświadczenia są od początku swojej kariery zawodowej związani z branżą. Nasza firma remontowa cały czas się rozwija i rośnie, poszerza zakres swoich usług, dopasowuje się do potrzeb rynku stale, szkoląc swoich pracowników. Stawiamy przede wszystkim na kwalifikacje!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres usług. Malujemy i tapetujemy mieszkania, naprawiamy drobne i większe szkody, zakładamy instalacje gazowe i elektryczne, remontujemy wnętrza, elewacje, pojedyncze pokoje w biurach, ale również całe bloki. Można by sobie pomyśleć, że nie da się zrobić wszystkiego dobrze, ale to nieprawda!
Jesteśmy dobrze skompletowanym zespołem, każdy z nas jest fachowcem w innej dziedzinie, co sprawia, że uzupełniamy się wzajemnie i z naszą złożoną wiedzą możemy postawić dom już od fundamentów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią, w której znajdziecie Państwo zdjęcia niektórych wykonanych przez nas prac.
Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, właścicieli firm, biurowców i wspólnoty mieszkaniowe. Na wykonane prace udzielamy pisemnej gwarancji (od 2och do 5ciu lat, w zależności od rodzaju wykonanej pracy).
Naszą misją jest rozwój własny, a głównym celem zadowolenie klienta!

Doradztwo i projektowanie

Doradztwo i projektowanie

Instalacje elektryczne i hydrauliczne

Instalacje elektryczne i hydrauliczne

Wyburzenia ścian i przebudowy

Wyburzenia ścian i przebudowy

Montaż ścianek i szaf wnękowych z płyt GK

Montaż ścianek i szaf wnękowych z płyt GK

Malowanie i tapetowanie

Malowanie i tapetowanie